Членство

Членство в Бізнес-Академіях

Членство в бізнес-академіях поєднує професіоналів і їх організації у світ можливостей. Програма ініціюється для того, щоб запропонувати вченим передові позиції в науці й підтримувати публікації їхніх досліджень. Переконайтеся в перевагах членства, які виходять далеко за межі стандартних знижок. Члени бізнес-академій захоплені своєю роботою й прагнуть поділитися новими ідеями, отриманими знаннями й практичним досвідом. Ви можете якісно вплинути на світ науки разом із бізнес-академіями як вашим видавничим стратегічним партнером.


Пакети членства

Критерії членства були розроблені, щоб якнайкраще допомогти вченим, університетам і дослідницьким інститутам. Академії завжди прагнуть публікувати статті вищої якості в таких сферах, як управління, фінанси, бухгалтерський облік, правові й етичні питання управління, а також міжнародний бізнес, економіка, підприємництво й багато інших напрямків.

Наші журнали індексуються в авторитетних міжнародних базах даних – SCOPUS, EBSCO, Proquest, ABDC, UGC, Repec та інших, – щоб допомогти авторам досягти своїх наукових цілей.

Ураховуючи це, для допомоги дослідникам й університетам було розроблено кілька пакетів.


Пакет членства № 1

Членський внесок, USD 2.000
Рукописи будуть опубліковані після рецензування, штук 2

Пакет членства № 2

Членський внесок, USD 3.500
Рукописи будуть опубліковані після рецензування, штук 5

Пакет членства № 3

Членський внесок, USD 7.000
Рукописи будуть опубліковані після рецензування, штук 11

Пакет членства № 4

Членський внесок, USD 15.000
Рукописи будуть опубліковані після рецензування, штук 30

Пакет членства № 5

Членський внесок, USD 20.000
Рукописи будуть опубліковані після рецензування, штук 50

Якщо кількість статей, які потрібно опублікувати, перевищує кількість заявок (50), котирування вартості членського внеску разом з усіма деталями може бути надана за запитом на адресу contact(a)abacademies.org.ua


Деяка корисна інформація:

1. Автори можуть відправляти свої статті в будь-який із журналів Об’єднання академій.

2. При підтвердженні оплати по кожному з пакетів членства автори чи інші зацікавлені особи одержать код членства. Цей код буде використовуватися для всіх майбутніх повідомлень.

3. З будь-яких питань, що стосуються пакетів членства, автори можуть зв’язатися з нами електронною поштою contact(a)abacademies.org.ua


Примітка: членство діятиме до одного року від дати одержання коду членства (для всіх категорій).