Довідник із форматування для публікації

Форматування журналів і протоколів

Ми розробили Детальні інструкції з форматування, у яких подано поетапні поради для форматування вашої статті. Оскільки Mіcrosoft Word є одним із найпоширеніших текстових редакторів, які використовуються сьогодні, ми розробили рекомендації по роботі на основі цього програмного забезпечення. Однак більшість команд й інструкцій є універсальними.

Просто завантажите файл Детальних інструкцій з форматування (DOCX) на свій комп’ютер («Зберегти посилання як ...») і відкрийте його в MS Word. Інструкції допоможуть вам відформатувати статтю. Після цього ви перетворите (або експортуєте) її на файл PDF. І перегляньте цей PDF-документ, щоб переконатися, що він коректний, а потім відправте його відповідно до інструкцій.


Форматування статті при прямій подачі або в процесі прискореного розгляду журналом

Документ, поданий для розгляду при прямій подачі або в процесі прискореного розгляду журналом, не повинен дотримуватися цих інструкцій із форматування. Документи мають включати текст статті й титульну сторінку з інформацією про автора (вона буде вилучена перед рецензуванням). Ці документи можуть бути у форматі редактора Word (.doc, .docx) або у форматі PDF. Якщо вони будуть прийняті для публікації в журналах, то повинні відповідати вищевказаним критеріям. Інформацію про подачу документів можна знайти на сторінці «Інструкції для подання».


Допомога у форматуванні

Допомога у форматуванні надаватиметься безкоштовно в повному обсязі, однак для публікації потрібне підтвердження авторства.