Розгляд та прийняття статті

Інструкції з подання

Створення нового профілю користувача відбувається відразу ж після реєстрації його як асоційованого члена однієї з бізнес-академій. Перед відправленням будь-яких матеріалів, будь ласка, заповніть форму «Профіль користувача» (усі дані є конфіденційними). Ця форма дасть вам змогу бути в курсі майбутніх подій. Ви також зможете відстежувати свої заявки й членства при вході в систему.


Прискорений розгляд матеріалів

Академічна спілка має право приймати рукописи в процес Прискореного Розгляду. Після реєстрації ви одержите інструкції про те, як відправити повний документ для такого розгляду. Процес прискореного розгляду матеріалів – це подвійний сліпий експертний розгляд статті, проведене членами Редакційної колегії відповідного журналу, в якому авторові буде запропоновано додатково заплатити за більш швидкий процес розгляду. Це рецензування спрямоване на забезпечення коефіцієнта прийняття 30% (це означає, що ухвалюється до публікації 1 стаття з 3-4 поданих). Автори зазвичай одержують рецензії протягом 10 днів з моменту подання статті. Зворотний зв’язок має тенденцію бути більш обмеженим через короткі строки розгляду. Залежно від результатів розгляду автори можуть переглянути й повторно представити свої праці для подальшого прискореного розгляду у встановлений термін.


Форматування

Як уже зазначалося, повноформатні версії статей повинні бути відформатовані згідно з Довідником із публікацій, навіть якщо вони являють собою тільки тези на декількох сторінках (ми можемо відформатувати документи й матеріали за плату в розмірі 10 доларів США за сторінку). Однак немає жодних первинних вимог до форматування для заявок на розгляд або прискорений розгляд. Ми вимагаємо, щоб повні документи містили титульну сторінку з назвою статті, іменами авторів, філіями й, принаймні, однією адресою електронної пошти. Ця титульна сторінка вилучається перед тим, як файл буде відправлено рецензентам на сліпий розгляд. Дослідження також повинні містити відповідне підтвердження їхнього реального проведення.


Вимоги до членства

Членство протягом одного року забезпечує доступ до онлайн-журналів, пов’язаних з Академією, і дає змогу членам публікувати статті у відповідному журналі протягом цього року.


Прямі заявки в журнал

Процес Прямого Розгляду заявок – це подвійне сліпе рецензування, проведене членами відповідної Редакційної ради, яке прагне забезпечити коефіцієнт прийняття 30% (це означає, що приймається до публікації 1 стаття з 3-4 поданих). Час розгляду для прямих заявок становить приблизно 2 тижні. Таке рецензування має тенденцію бути глибшим, ніж прискорений розгляд матеріалів; авторам надається можливість переглянути й повторно подати заявку залежно від зворотного зв’язку рецензента.

Щоб відправити свій документ для прямого розгляду, будь ласка, використовуйте онлайн-форму, попередньо зареєструвавшись (авторові контакту необхідно мати профіль користувача і йому буде запропоновано ввійти в систему для доступу до цієї форми).

Автори повинні представити свій рукопис за адресою https://www.arіessys.com/, вибравши потрібний журнал, або відправити в електронному листі до редакції через адресу електронної пошти, відображувану на відповідній домашній сторінці.


Прийняті статті в журнал

Докладна інформація про розгляд статті, прийнятої для публікації в журналі, включена в листи про прийняття, відправлені авторам на момент прийняття. Існує кілька попередніх умов (також описаних у листах про приймання), які включають:

- Форматування статті відповідно до Довідника з публікацій (або вибір нашої команди для форматування за плату).

- Усі автори повинні прийняти умови Угоди про публікацію.

- Останній крок – передавання статті онлайн (посилання буде надано, коли текст рукопису буде доступний у мережі).