Подання статті до журналу

Інструкції для подання статті в журнал

Існує два підходи до подання рукопису в будь-який із наших журналів. Перший підхід – традиційний, який ми називаємо Пряме Подання. Другий – надання рукопису, який був прийнятий для доповіді на одну з наших конференцій, для розгляду його публікації в журналі. Це ми називаємо процесом Прискорений Розгляд.


ПРЯМЕ ПОДАННЯ

Журнали Urban Busіness Academіes використовують редакційну диспетчерську систему для одержання рукописів прямо (в автора має бути профіль користувача і йому буде запропоновано ввійти в систему, щоб одержати доступ до цієї форми). Заповнивши форму, ви одержите лист із підтвердженням того, що ваша заявка отримана разом із номером для відстеження, який буде використовуватися для майбутніх запитів.

Прямі подання приймаються впродовж усього року , незалежно від того, чи представлені праці на конференції. Потім вони приймаються у строк до одного тижня з дати проведення конференції.

Існує вимога за обсягом статті для прямого подання – 12-24 сторінки тексту. Рукопис має складатися з одного файлу й титульної сторінки. Будь-який рукопис, прийнятий для публікації в журналі, повинен бути відформатований відповідно до наших Принципів публікації й відповідати нашим іншим рекомендаціям стосовно мови, граматики й обсягу.

Процес рецензування зазвичай вимагає від 2 (двох) до 6 (шести) тижнів, він покликаний забезпечити коефіцієнт прийняття статей на рівні 10-15% (це означає, що приймається до публікації 1 стаття з 7-10 поданих). Плата за подання статті не стягується, але всі автори рукописів, прийнятих до публікації, повинні стати асоційованими членами відповідної Академії до публікації статті. Плата за її оброблення й асоційоване членство оплачується онлайн на сторінці Академії.

Як і в інших журналах, ми вимагаємо, щоб робота була оригінальної й не опублікована раніше. Ми також сподіваємося, що рукописи, представлені на розгляд, не будуть подані в жоден інший журнал.


ПРИСКОРЕНИЙ РОЗГЛЯД МАТЕРІАЛІВ

Щоб мати право на Прискорений Розгляд Матеріалів, принаймні один автор зі співавторів повинен бути зареєстрованим для участі в одній із наших чотирьох щорічних регулярних конференцій. Інструкції для прискореного розгляду матеріалів відправляються на електронну пошту учасника конференції при оплаті реєстраційного внеску.

Процес прискореного розгляду також має подвійне сліпе рецензування, але він прагне забезпечити коефіцієнт прийняття 30% (це означає, що приймається до публікації 1 стаття з 3-4 поданих). Члени різноманітних редакційних рад, що добровільно брати участь у процесі прискореного розгляду, оцінюють подані матеріали, і процес завершується протягом десь 1 (одного) – 2 (двох) тижнів з дати подання заявки. Реєстранти будуть сповіщені через електронну пошту про результати. Через прискорений процес доступно значно менша кількість рецензентів. Рукопис, який був поданий для прискореного розгляду й не прийнятий до публікації, має бути переглянутий автором з урахуванням рецензій і може бути повторно поданий для наступного розгляду.

Рукописи, прийняті для публікації в журнал, мають бути відформатовані відповідно до наших рекомендацій із публікації та інших наших рекомендацій щодо мови, граматики й обсягу. Усі автори статей, які приймаються до публікації, повинні стати членами відповідної Академії до публікації рукопису. Плата за оброблення статті й асоційоване членство оплачується онлайн на сторінці Академії.

Як і в інших журналах, ми вимагаємо, щоб робота була оригінальної й не опублікована раніше. Ми також очікуємо, що рукописи, представлені для прискореного розгляду, не будуть подані в жоден інший журнал. Оскільки поданий рукопис було прийнято для розгляду на майбутній Конференції, ми також очікуємо, що ця робота не була представлена на якійсь іншій попередній конференції і не з’явиться надалі.


ЗАГАЛЬНІ КОМЕНТАРІ

Місія афілійованих осіб об’єднаних бізнес-академій – полегшити процес публікації й поширення авторської роботи. Ми не фінансуємо й не підтримуємо жодного університету чи агентства. Відповідно, практично вся наша фінансова підтримка базується на реєстрації й авторських зборах. Ми покладаємося на добровольців-редакторів і членів редакційної колегії, щоб забезпечити якість подвійного сліпого рецензування, очікуваного нашими членами. Ми особливо ретельно стежимо за тим, щоб якість такого рецензування підтримувалася в нашому прискореному процесі розгляду.

Наші журнали публікують статті з різною періодичністю – щорічно, щоквартально, тричі на рік, раз у два місяці й щомісяця друкуються в електронній версії й у паперових копіях. У цих двох видах видань наявні різні номери ІSSN, як того вимагає Бюро міжнародних стандартів, хоча тексти статей ідентичні за змістом. Наші журнали індексуються різноманітними організаціями. Ми також розміщуємо зміст публікацій для Google Scholar, тому що прагнемо одержати якомога ширшу аудиторію для праць наших членів.

Незалежно від того, вирішите ви відправити рукопис через редакційну систему подання матеріалів чи через систему прискореного розгляду, ми вітаємо вашу працю. Якщо у вас залишилися якісь запитання, будь ласка, напишіть нам за адресою contact(a)abacademies.org.ua або зв’яжіться з будь-ким із наших редакторів у робочий час. Ми з нетерпінням чекаємо можливості допомогти вам і дуже вдячні за те, що ви ділитеся своїми працями з нами й даєте нам можливість підтримати ваші дослідження.